• +48 787 752 172
Karolina Pilarczyk - jedyna w Polsce kobieta, która jest profesjonalnym kierowcą driftingowym. Posiada licencję wyścigową oraz profesjonalne licencje driftingowe organizacji polskich i zagranicznych, dzięki czemu bierze udział nie tylko w Driftingowych Mistrzostwach Polski, ale także w zawodach na całym świecie. Swój spektakularny sukces zawdzięcza  wyłącznie ciężkiej pracy, wytrwałości, cierpliwości, ambicji i niezwykle silnej samomotywacji. 

Obecnie Karolina jest Mistrzynią Europy 2016 oraz 2017 w lidze kobiet i jedną z najbardziej liczących się zawodniczek w Europie.  Posiada jeden z najpotężniejszych samochodów oraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów driftingowych w całej Europie.

Ponadto Karolina jest również managerem IT oraz mówcą motywacyjnym.

Karolina całym swoim życiem udowadnia, że wszystko jest możliwe – niezależnie co chce się robić i z jakim „kapitałem” się zaczyna, stanowiąc autorytet, co ma nadzwyczajną wartość motywacyjną dla wielkiej liczby ludzi.

Drifting jest dziś najdynamiczniej rozwijającą się dyscypliną motosportu na świecie, gromadzącą ogromne ilości ludzi i cieszącą się dużym zainteresowaniem mediów. Największą zaletą tej dyscypliny jest fakt, że wszystko odbywa się w jednym miejscu bezpośrednio przed publicznością, w przeciwieństwie do innych sportów motorowych. Widzowie mogą obserwować jedne z potężniejszych samochodów w motosporcie, które jadą w precyzyjnie kontrolowanym poślizgu z prędkością aż 160km/h.

Proponowane aktywności:

  • Pokazy driftu

  • Imprezy integracyjne – prezentacje + drift taxi

  • Spotkania motywacyjne

  • Konfenansjerka

    Kampanie social media